Home / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kameder kamu ihale mevzuatı ve mali mevzuat konularında kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaç duydukları profesyonel hizmetin sunulması için 2008 yılında kurulmuş ve 2013 yılı itibari ile özel sektör kuruluşlarına da hizmet vermeye başlamış Ankara merkezli bir danışmanlık şirketidir.

İhale mevzuatı danışmanlığı alanında ihale ve sözleşme süreçlerine ilişkin danışmanlık hizmetlerini bir arada sunarak önemli başarılara imza atan şirketimiz Türkiye genelinde gerek merkezi yönetim bütçesine gerekse mahalli idare bütçesine tabi pek çok kamu kurumuna danışmanlık hizmeti sunmuş ve ortak projeler yürütmüştür.

Vizyonumuz, sektörde standartları oluşturan bir kaliteyi yaratabilmektir. Türkiye gibi hizmet sektörünün yeni yeni geliştiği bir pazarda yarattığımız sinerji ile gerek müşteriler gerekse diğer hizmet sunucuları yönünden bir başarı çizgisini oluşturabilmek bizler için yaşamsal bir amaçtır.

Misyonumuz, ihtiyaç duyulan bilgiyi en kısa sürede danışanımıza sunarak danışanımız için en yüksek faydayı sağlamaktır. Bilgi gerekli olduğu zaman aralığında sonuca etkili olacak şekilde sunularak elde edilmesi amaçlanan noktaya ulaştıran bir niteliğe sahip olmalıdır. Kameder çalışma ilke ve usullerini bu misyon çerçevesinde belirlemekte ve geliştirmektedir.

Dikkatli bir şekilde oluşturulmuş ve sonuç odaklı çalışan Kameder ekipleri karmaşık ve zorlu süreçlerde disiplinli çalışma ile istenen sonuçları ortaya koymak için gerekli tecrübeye sahiptirler. İnsan ilişkilerinde başarı ve çözüm odaklı yaklaşımlar müşteri ilişkilerimizde vazgeçemeyeceğimiz iki ilke olup Kameder çalışanlarının müşteri ya da danışanlarımızın öncelikleri üzerinden çalışmaları şekillendirmeleri esastır. Kameder çalışma ortamında ekipler ya da kişiler arası rekabet söz konusu olmayıp başarı ve sonuçlar için işbirliği ilkesi çevresinde birleşilir.

Kameder iş kabul prosedüründe öngörüler oluşturularak sonuçlar gözlemlenmektedir. Müşteri ya da danışanın istediği sonuçlara ulaşılamayacağı tespit edilen projelerde müşteri ya da danışana gerekli bilgilendirme yapılmak suretiyle işin sürecin sonlandırılması söz konusu olabilmektedir.

Kameder aşırı düşük teklif sorgulama süreçleri ile ilgili çalışmalarına ilk olarak 2013 yılında başlamış olup sektörün amiral gemisi olan www.asiridusukteklif.com sitemizin kuruluşu da bu döneme denk gelmektedir. Kamu kurumları bünyesinde sunduğumuz ihale danışmanlığı ve ihale eğitmenliği tecrübelerimizden elde ettiğimiz değer, firmaların artık rutin halde elendikleri aşırı düşük teklif savunma dosyalarının hazırlanması hizmetlerine aktarılmış ve sonuç olarak yüzlerce sözleşme ve milyarlarca liralık iş müşterilerimize kazandırılmıştır. Yapılan işin esas itibari ile kar amacı güdülen bir ticaret olduğu açık olmakla birlikte yapılan ve kabul edilerek sözleşmeye bağlanan tek bir işle dahi on milyonlarca liralık kamu kaynağının devletin cebinde kaldığı bir sürecin sorumluluğunun omuzlarımızda olduğu hissi ile çalışmalarımız devam etmektedir.

Kameder olarak halihazırda hazırlanan iş sayısı ve sözleşmeye bağlanan iş tutarında hem hizmette hem de yapımda sektörün önde gelen firması olmanın verdiği sorumlulukla bugüne kadar çalışmalarımız sürdürülmüş olup etik değerler noktasındaki tavizsiz tutumumuz sayılarını yüzlerle ifade edebileceğimiz müşterilerimizin malumudur. Esas olan sonuca giden işe hizmet vermek olup attığımız taşın ürküttüğümüz kuşa değmesi gerektiği sözü bizim için iş kabul sürecimizde mihenk taşını oluşturmaktadır.

Aşırı düşük teklif savunma hizmetleri özelinde referanslarımızı oluşturan işlerle ilgili olarak özellikle ihale kayıt numarası belirtilmek suretiyle başarılı işler ilgililerin incelemesine sunulmakta olup bulanık suda gayri ahlaki yaklaşımlarla ticaret yapan bir kısım kişilerin kolay fark edilebilmesi,  kısa bir süreçte savunma dosyası hazırlamak için profesyonel firma arayışında olan ve bu hizmeti almak için ivedi seçim yapmaları icap eden müşteri firmaların zarar görmelerinin önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Ziya Paşa’nın dediği gibi;

“Âyinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz

Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde”

Müşterilerimizin ya da danışanlarımızın işlerini ve sorunlarını kendimizin bilerek, bilgimizle ve tecrübemizle bu işlere ve sorunlara uygun çalışmaları ve çözümleri yaratabilmek için 10 yıldır çalışıyoruz. Müşterilerizin ve danışanlarımızın işlerini daha iyi yapabilmeleri için yarattığımız değeri gerek kamu gerekse özel sektörde daha çok kuruluşla paylaşabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Call Now ButtonBize ulaşın